Karanlık Ev RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece seni seçti. Ölümün doğuşun olacak. Gecenin tatlı sesine kulak ver...Kaderin seni Karanlık Evde bekleyecek!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karşılaşma...

2 posters
YazarMesaj
Fyonérisis Leucothia
Admin|3.Sınıf Çaylak|5 Element Sahibi|Karanlık Kız
Fyonérisis Leucothia

Kadın Akrep Köpek
Doğum tarihi : 07/11/94

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Karşılaşma... Left_bar_bleue100/100Karşılaşma... Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarı Seviyesi:
Karşılaşma... Left_bar_bleue0/0Karşılaşma... Empty_bar_bleue  (0/0)

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Karşılaşma...   Karşılaşma... Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 9:44 pm

Sabahın erken saatlerinde (aslında yatakta olamam gereken bir zaman) herşeyden bunalmış bir şekilde kendimi arındırmak için avluya çıktım. Tek istediğim biraz nefes almaktı. Yalnız kalmak, düşünmek! Ağustos da olmamıza rağmen hava bulutluydu. Açıkçası sıcak ve güneşli havayı hiç sevemedim. Ah hayır işaretlenmeden önce de hep rahatsız edici bulurdum.

Bu beyin fırtınasında aslında sonra fark edeceğim bir ürperti sardı bedenimi. Üşüdüm...

Yataktan kalktığım gibi dışarı çıktığım için eminim berbat görünüyordum. Üzerimdeyse sadece bir şort ve t-shirt vardı. Ah bide son anda akıl ettiğim ceket... Saçlarım koyu uzun ve güzel olmasına rağmen eminim şimdi kabarık ve dağılmıştılar.

Ben bu düşüncelerle savaşırken arkamdan bi çıtırtı geldi ve hızla ses e yöneldim. Biraz ürkmüş olsamda yavaşça yaklaştım ve;

''Kim var orada?'' diye sordum.

https://darkhouse.yetkin-forum.com
Xavier John Redmond
Admin|6.Sınıf Çaylak|Karanlık Erkek
Xavier John Redmond

Erkek Terazi Sıçan
Doğum tarihi : 25/09/96

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 9:55 pm

Uyumak hiç bana göre değildi bu okula benziyen şeyde her nekadar durmak istemesemde alışmak istiyordum kendimi hapishanede hissediyordum. Gece neredeyse dörtten beri hiç uyumadım böyle bir yerde nasıl uyuyabilirsinki sanki birisi hep arkanda... Avlu'da dolaşıyordum temiz havayı içime çekiyordum rutubetten burnumu hissetmiyordum sanki... Gözlerimin şiştiğine emindim çalıların arasından geçiyordum burası sanki bir ormandı neredeyse her tür bitki vardı bu düşüncelerle boğuşurken Mavi Converse ayakkabılarımın bağcığına basmış olmalıydım ki kendimi yerde buldum. Çevremde birisi vardı buna emindim yan tarafımdan gelen bir kız sesi ''Kim var orada?'' dedi ayağı kalkıp çalıların arasından çıktım yere doğru bakarak üstümü silkeledim ve '' Üzgünüm, korkutmak gibi bir amacım yoktu. '' dedim hemen ardından sessizce '' Lanet ayakkabılar..! '' dedim -Lanet- kelimesini bastırarak mı söylemiştim? bilmiyorum!.. Neyseki yer olduğundan fazla temizmiş ki ellerim kirlenmemişti tanışmak için elimi uzatıp '' Ben Xavier ama bana Xav demeni tercih ederim. '' diyerek gülümsedim...
Fyonérisis Leucothia
Fyonérisis Leucothia

Kadın Akrep Köpek

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 10:21 pm

'' Üzgünüm, korkutmak gibi bir amacım yoktu. '' dedi hemen ardından sessizce '' Lanet ayakkabılar..! '' dedi -Lanet- kelimesini bastırarak mı söylemişti? bilmiyorum!.. Neyseki yer olduğundan fazla temizmiş ki elleri kirlenmemişti tanışmak için elini uzatıp '' Ben Xavier ama bana Xav demeni tercih ederim. '' diyerek gülümsedi...

Oldukça içten görünüyordu gariptirki bende içten davranıp;

'' Ah hayır korkmadım sadece biraz ürktüm. Bende Fyonerisis. Sen ne demek istiyorsan onu diyebilirsin.'' dedim elini sıkarak.

Şu uykusuzluğumu yenip biraz uyumalıyım. Gerçekten çok mu saçmalıyordum acaba. Dağınık durumda olan saçlarımı yana doğru alıp biraz yatıştırmaya çalıştım.

'' Hımm sendede mi uyku problemi? Ben neredeyse hiç uyuyamıyorum artık. '' dedim başımı ağarmakta olan gökyüzüne çevirerek.

'' Evet bende öyle...'' dedi Xav.
Xavier John Redmond
Xavier John Redmond

Erkek Terazi Sıçan
Doğum tarihi : 25/09/96

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 11:54 pm

Şimdi sadece kıza bakıyordum etrafımdaki hiç birşey dikkatimi çekmiyordu... İçimden -Tam Benim kafadan- dedim onu hemen anlamıştım ne yani bir özel gücüm dahamı? hayır olamaz sadece insanları anlıyorum bu kadar Ben bu düşüncelerle boğuşurken '' Ah hayır korkmadım sadece biraz ürktüm. Bende Fyonerisis. Sen ne demek istiyorsan onu diyebilirsin. '' dedi ve elimi sıktı elektrik çarpmış gibi duran saçlarını düzeltti '' Hımm sendede mi uyku problemi? Ben neredeyse hiç uyuyamıyorum artık. '' dedi ve başını gökyüzüne çevirdi...

Ayakkabıma doğru eğilerek bağcığı sıkıca bağladım şimdi sıra diğerindeydi az önceki sorusuna cevap vermek için derin bir nefes aldım ve '' Evet bende öyle... Aslında burda olmaktan nefret ediyorum.!! '' dedim ve ayağı kalktım saçım dağılmış olmalıydı elimle düzelterek '' Şöyle biraz yürüyelim mi? Ne dersin? '' dedim ve biraz yaklaşıp yanında durdum yürümek için onu bekliyordum eğer yürümek istemezse buradada kalıp tanışabilirdik benim için sorun yoktu ondan cevap beklemeye koyuldum...
Fyonérisis Leucothia
Fyonérisis Leucothia

Kadın Akrep Köpek

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:38 am

'' Evet bende öyle... Aslında burda olmaktan nefret ediyorum.!! '' '' Şöyle biraz yürüyelim mi? Ne dersin? ''

Yürümek iyi olacaktı...

'' Tabi yürüyelim. Neden nefert ediyorsun ki Gece Evi' nden?'' diyerek yürümeğe koyuldum. Tamam ben geleli fazla olmasa da biraz ürkütücü ve gizemli olsa da Gece Evi' ni sevmiştim. Nedenini bende bilmiyorum. Ama seviyorum. Sanırım!

'' Bu okul bir garip. Bir türlü benimseyemedim. Hapishane gibi...'' dedi Xav.

Aslında haklıyıdı. Taşlarla örülü duvarları ve etrafı ormanla çevrili olması ıssız ve ürkütücü yapıyordu.

Karşılaşma...
1 sayfadaki 1 sayfası