Karanlık Ev RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece seni seçti. Ölümün doğuşun olacak. Gecenin tatlı sesine kulak ver...Kaderin seni Karanlık Evde bekleyecek!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Masa 1

3 posters
YazarMesaj
Xavier John Redmond
Admin|6.Sınıf Çaylak|Karanlık Erkek
Admin|6.Sınıf Çaylak|Karanlık Erkek
Xavier John Redmond

Erkek Terazi Sıçan
Doğum tarihi : 25/09/96

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Masa 1 Left_bar_bleue100/100Masa 1 Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarı Seviyesi:
Masa 1 Left_bar_bleue0/0Masa 1 Empty_bar_bleue  (0/0)

Masa 1 Empty
MesajKonu: Masa 1   Masa 1 Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:37 am

-Rp'ye Açık-

Her Masa 5 Kişiliktir.
Arinna Elenora
Kırmızı Çaylak Lideri|3.Sınıf Çaylak|Karanlık Kız
Arinna Elenora

Kadın Başak Sıçan
Doğum tarihi : 02/09/96

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Masa 1 Left_bar_bleue85/100Masa 1 Empty_bar_bleue  (85/100)
Uyarı Seviyesi:

Masa 1 Empty
MesajKonu: Tanışma   Masa 1 Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 4:20 pm

06.00
''Ahh Kahretsin!Kahvaltıya geç kalıyorum!''
Yatağımdan fırlayıp kendimi banyoya attım...Yüzümü yıkarken gözüm aynaya kaydı...
İşaretim...
O kadar güzeldiki..
Yüzümü beyaz bir havluya sildim.Üzerimi giyinip odamdan çıktım.Yemekhaneye gittiğimde gözüm Fyonerisis'i aradı....
Neredeydi bu kız?!!
Kendime biraz Luck Charms alıp,boş bir masaya oturdum...
İştahla kaşığımı gevreğime daldırmıştım ki hemen yanımdan bir ses duydum...

''Pardon!''
Afrodit Stewart
5. Sınıf Çaylak|Karanlık Kızlar&Erkekler Lideri
Afrodit Stewart

Kadın Yengeç Domuz
Doğum tarihi : 30/06/95

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:51 pm

Uykumun en güzel yerinde bir çıtırtı duydum. Hemen ayağı fırladım ama sadece kedim ortalıkta geziniyordu.Saate baktığımda geç kaldığımı anladım. Direk lavobaya gittim yüzümü yıakyıp makyajımı yapmıştım. Peki kıyafet ne giyecektim. Dolabımı dağıttıktan sonra özel yapım süper mini eteğimi ve tapuklu ayakkabılarımı giydim.Aynaya baktığımda karşımda süper güzel bir kzı duruyordu. Herzaman yaptığım gibi karşımdaki kişiye öpücük gönderdim aynı tepkiyi aynadakindede gördüm. Tenrıçam gerçekten güzel bir kızım. Haifi bir kahkahadan sonra oda arkadaşımın hala uyuyor olduğunu gördüm yanına gidip üzerindeki örtüyü açtım.
"Nina tatlım uyan yemeğe geç kaldık". Gözlerini açtı ilkin tanıyamaz bir şekilde baktı ama sonra tanımıştı ve yemeğe gidemessek bütün gün aç kalacağımız anlamıştı galiba yataktan fırladı.
"Hemen geliyorum sen git ve bana mısır gevreği kap". kafamı salladım ve odadan çıktım...
Yemekhanenin içindeki çaylakların sesleri yükseliyordu. Mısır gevreklerinin olduğu yöne yürüdüm. Mısır gevreklerini aldığımda etrafıma bakındım bizi masade bir kız oturuyordu yanına gittim. Arkadn çok tatlı bir kız görünüşü vardı.
"Pardon ama yanlış yerde oturuyosun". Bana döndü ve hafif gülümsedi ve ayağı kalktı.
"Özür dilerim ama burada oturabilirmiyim?,bu arda adım Arinna Elenora, ya senin? ".Gülümsedim çok attalı bir kızdı. Elimle" oturabilirsin" dedim.
"Sorun yok canım oturablirsin birazdan oda arkadaşımda gelicek konuşuruz biraz, Adım Afrodit Stewart"o süper gülümsememi yaptım ve mısır gevreğime gömüldüm karşıdan gelen oda arkadaşımı görmüştüm. Rus güzeli işte o havalı yürüyüşünü kullanıyordu yine. Yanıma geldiğinde gözleriyle karşımdaki Arinna işaret etti. Otursana canım bak bu kız Arinna Elenora... Nina Kızla güzel muhabbet kurmuştu. Nina kızla konuşurken bende guruldayan karnımı susturmak için mısır gevreğime daldım.

Nina;
Misafir
Misafir

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 12:36 pm

"Nina tatlım uyan yemeğe geç kaldık."
Neler oluyor?
Gözlerimi açtım ve karşımda Afrodit'i gördüm. İlk birkaç saniye aptal gibi yüzüne baktım ama daha sonra kendime geldim. Eğer geç kalırsak bütün gün aç kalırdık. Yataktan fırladım.
"Hemen geliyorum sen git ve bana mısır gevreği kap!" dedim. Kafasını salladı ve odadan çıktı...
Telaşla saçlarımı taradım, kıyafetlerimi giydim ve yüzümü yıkadım ve makyajımı yaptım. Tamamdır, ben hazırım.
Yemekhaneye doğru yürümeye başladım. Afrodit herzamanki yerinde oturuyordu.
Yanına gittiğimde yanında bir kızın oturduğunu gördüm. Çok sevimli bir kızdı. Ama yine de Afrodit'in yerinde oturuyordu. Gözlerimle karşısındaki kızı işaret ettim. "Otursana canım bak bu kız Arinna Elenora," dedi Afrodit o her zamanki dostça tavrıyla. Kızla konuşmay başladım. Kafa dengi bir kızdı. İyi anlaşmıştık onunla. O sırada Afrodit mısır gevreğini yiyordu. Bense konuşmaktan, Lucky Charms dolu kaseme dokunmamıştım bile. Ben de mısır gevreğime daldım. O sırada Arinna konuştu:
"Kızlar, sizinle tanıştığım için çok mutlu oldum. Bu arada size birşey sormak istiyorum. Özel gücünüz var mı? Varsa ne?"
Afrodit ile birbirimize bakıp gülümsedik sonra Arinna'ya döndük.
"Benim Kristoskopi yeteneğim var. Yani cisimlerin arkasını görebilme."
Sıra bana geldi. Yeteneğimle gurur duyuyormuş gibi gülümsedim.
"Ben sesimle insanları kontrol altına alıp istediğimle yaptırabiliyorum. Ya seninki ne?" diye sordum.
Arinna sırıttı.
"Ben insanların fikirlerini değiştirebiliyorum.
Afrodit ile ona yiyecekmiş gibi baktık ve aynı anda ona doğru eğildik.
"Daha önce hiç deneme yaptın mı? diye sordum.
Arinna;
Arinna Elenora
Arinna Elenora

Kadın Başak Sıçan
Doğum tarihi : 02/09/96

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 3:07 pm

"Daha önce hiç deneme yaptın mı?
Yüzüme endişeli bakışlar atan bu kızlara gülümsedim ve
''İhtiyacım olmadıkça kullanmam,ve şuan ihtiyacım yok...''Yüzlerinde rahatlamış gibi bir ifade vardı.
Gözlerim tekrar dolup taşan masalara kaydı.
''Kızlar Fyonerisis'i gördünüz mü?Onu bulamıyorum...''Afrodit ve Nina birbirlerine baktılar...
''Görmedik canım,...''''Hımm,sabah sabah nereye gidebilir ki?!''Gözlerimi yemekhaneden ayırıp Afrodit ve Nina'ya baktım...
''Ee,sizin arkadaşlığınız burada mı başladı?''
Afrodit Stewart
Afrodit Stewart

Kadın Yengeç Domuz
Doğum tarihi : 30/06/95

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 1   Masa 1 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 8:10 pm

Bugün Fyonerisis'i hiç görmemiştik. Suratı astı ama bizim ona şapşalmış gibi bakmamızdan rahatsız olup soru yöneltti.
''Ee,sizin arkadaşlığınız burada mı başladı?''.Dönüp Nina' ya bir öpücük fırlattım. ikimizinde suratında kocaman gülümseme vardı.İlk ben cevap verdim.
"Evet oda arkadaşım ayrıca abisi benim sevgilim olur."
"Ewet abimin gönlünü çalan bu kız ama feci aşıklar birbirlerine".Çok utanıştım gözlerimi çevirdim.Sonra Nina'ya baktığımda elliyle kendini yelliyormuş gibi yapıyordu. Burası sıcak değildiki. Anladım aşk takliti yapıyordu. Arinna'da nina'ya öpücükler atmaya başlamıştı. Xavier'la taklitlerimizi yapıyorlardı. dirseğimle Nina'ya vurdum.
"Kes şunu".Kahkaha attı ve durdu. Arinna önümüzden geçen çocuğu süzmüştü. okula yeni gelen 4.sınıf çaylaktı ımmm.. adıneydi hatırladım.Arinna'nın taklitini yapmaya başladım.
" Ah james hetfield ah..".Nina kocman kahkaha koparmıştı. Arinna kıpkırmızı olmuştu. Nina yine aşk'la ilgili öğütler veriyordu.
"Git konuş..."Bu kadarını duyabilmiştim. Çünkü o anda gözüm mısır gevreğimin içinde çırpınan sinekteydi. Sineği mısır gevreğim çıkardım ve çöpe attım geldiğimde.Nina'ya baştan öğüt vermesini istedim.
"Ninacım baştan alırmısın?".Büyük bir zevkle der gibi onuşmaya başladı. Nina'nın öğütlerine ihtiyacım vardı. Çünkü abisi sevgilimdi ve nasıl davranmalıyıdım. Hepsini Nina daha iyi biliyordu. Çünkü Erkek abisi vardı...

Nina;

Masa 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masa 10
» Masa 9
» Masa 8
» Masa 7
» Masa 6