Karanlık Ev RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece seni seçti. Ölümün doğuşun olacak. Gecenin tatlı sesine kulak ver...Kaderin seni Karanlık Evde bekleyecek!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk Tanışma, Büyük aşk

2 posters
YazarMesaj
Afrodit Stewart
5. Sınıf Çaylak|Karanlık Kızlar&Erkekler Lideri
Afrodit Stewart

Kadın Yengeç Domuz
Doğum tarihi : 30/06/95

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
İlk Tanışma, Büyük aşk Left_bar_bleue85/100İlk Tanışma, Büyük aşk Empty_bar_bleue  (85/100)
Uyarı Seviyesi:
İlk Tanışma, Büyük aşk Left_bar_bleue0/0İlk Tanışma, Büyük aşk Empty_bar_bleue  (0/0)

İlk Tanışma, Büyük aşk Empty
MesajKonu: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 9:15 pm

Uykum kaçmıştı nefesim daralıyordu, nefes alamıyordum neden almıyordum bunun nedeni çok beliydi kendimi boş bir odada dört duvar arsında hissediyordum oda arkadaşım uyurken buradan uzaklaşmalıydım bugün Neferet'in bana dedikleri aklıma geldikçe daralıyordum.
Ayağı kalkıp dolabıma yürüdüm kot pantolonumu ve siyah t-sört giyer giymez kendimi kordorda buldum okadar çok sesizdi ki yere ine atsan sesi çıkardı. Büyük bir gayretle Doğu duvarına gelmiştim. Duvarın hemen yanındaki ağaca yürüdüm ayaklarımın titrediğini anlamıştım.
Yere oturdum ellerimi yüzüme kapamıştım. Neferet bana Kritoskopi ilgili yeteneğim olduğunu söylemişti ama bendaha katı deil saydamlardan bile geçemiorum nasıl yapcaktım bir eğitmen lazımdı bana yada bir sevgili... Bu cümleye okadar çok gülmüştüm ki arkamda duran çocuğun bana baktığını bile görmemişim.
Yavaşça ayağı kalktım ve ne yapacağımı bilmeden konuşmaya başladım inşallah saçmalamam diye düşündüm.

- Meraba. Adım Afrodit Yenimisin burada gelsene birlikte oturalım.Şaka gibiydi tam benim tipim bir çocuktu siyah saçlı, beyaz ten uzun boylu olması.Hiç bir tepki vermeden o gecenin karanlığında parlayan gözlerine baktım ve konuşmasını bekledim.Konuştuğunda Müzik duymuş gibiydim.

Xavier;
Xavier John Redmond
Admin|6.Sınıf Çaylak|Karanlık Erkek
Xavier John Redmond

Erkek Terazi Sıçan
Doğum tarihi : 25/09/96

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
İlk Tanışma, Büyük aşk Left_bar_bleue100/100İlk Tanışma, Büyük aşk Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarı Seviyesi:
İlk Tanışma, Büyük aşk Left_bar_bleue0/0İlk Tanışma, Büyük aşk Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 9:31 pm

Yine her zamanki o sıkıcı gecelerden biri. Hiç Uykum yoktu hayalet gibiydim buraya geldiğimden beri sayılı uyumuşumdur bir yandanda sıkıntı şimdilik tek başımaydım oda arkadaşım yoktu yatağımda oturuyordum mitoloji ile ilgili bir kitap okuyordum gaz lambasının altında niye eski şeyleri kullanıyorlardı ki? Kitabı masaya attım ve ayağı kalkıp yüzümü yıkadım üzerimde Lakers'in beyaz short'u vardı üstümde ise siyah bir t-shirt sessizce erkekler yatakhanesinin bölümünden çıkıp doğu duvarına doğru yol aldım...

Koridorlarda yankılanan sadece spor ayakkabımın sesiydi... Bahçeye çıkmıştım doğu duvarına az kalmıştı sanki gece gece sadece birkaç metre uzağı görebiliyordum yere doğru bakıyordum birkaç taş bulup onlara vurmak istiyordum. Bu gecede burdan kaçsamıydım ki? Nasıl olsa doğu duvarına gidiyorum ordan kaçabilirsem beni bulana kadar dönmezdim adımlarımı sıklaştırmıştım biraz daha ilerlediğimde ağacın altında oturan bir kız görmüştüm elleriyle yüzünü kapatmıştı arkasında biraz çaprazında duruyordum beni duymuşmuydu? Hayır beni görmüşmüydü? Hayır bu sorulara cevap verirken sadece ona baktım gözümü bile kırpmadan '' Meraba. Adım Afrodit Yenimisin burada gelsene birlikte oturalım. '' dedi ve bana bakarak bekledi ellerimi short'umun cebine sokarak konuşmaya başladım '' Merhaba, Ben Xavier tanıştığıma memnun oldum. Hayır yeni değilim 6.Sınıfım sen beni ilk kez görüyorsun. '' dedim ve orada dikilmeye devam ettim birkaç saniye içinde tanıştığım güzel bir kızın yanına oturamazdım kendimi kaybedebilirdim.
Afrodit Stewart
Afrodit Stewart

Kadın Yengeç Domuz

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
İlk Tanışma, Büyük aşk Left_bar_bleue85/100İlk Tanışma, Büyük aşk Empty_bar_bleue  (85/100)
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 9:44 pm

Yo Hayır bu kadar karizmatik olmasını neye borçluydu. konuşamaz hale gelmiştim ama çocuğun müzik sesi beni rahatlatmıştı.
'' Merhaba, Ben Xavier tanıştığıma memnun oldum. Hayır yeni değilim 6.Sınıfım sen beni ilk kez görüyorsun. '' Of gene saçmalamıştım doğru ya ama napabilirdim ki ölece durmalımıydım. Bence bunu yapmamalıydım.Hafif bir gülümsemeyle Xavier'ın yanına doğru yürümeye başladım.
"Xavier gel oturalım anlatmak istediğim birşeyler var kimseyle konuşmak istemiyorum yardım edermisin?" Donuk gözleriyle bana baktı biraz tereddüt etti ama sonra birlikte yumuşak çimenlere oturduk. Henüz kendi derdimi anlatmadan birkaç soru sormak istiyordum. rüzgar'ın esmesiyle yumuşak saçlarım dağılmıştı elimle topladım ve Xavier döndüm. Okadar güzel ve şaşkın bakıyordu ki neredeyse konuşamayacaktım.
"Xavier senin yeteneğin ne peki ben bu soruyu sormayı çok severimde." çocuğun yüzünde kocaman bir gülümseme oldu ama sonra ikinci sorumda birden yok olmuştu.
"Neden öyle donuk bakıyorsun birşeymi oldu." keşke sormasaydım diye düşündüm tam konuyu değiştirecektim çoktan konuşmuştu.

Xavier;
Xavier John Redmond
Xavier John Redmond

Erkek Terazi Sıçan

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
İlk Tanışma, Büyük aşk Left_bar_bleue100/100İlk Tanışma, Büyük aşk Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:14 pm

Afrodit, tam karşımda yerde oturuyordu garip bir kıza benziyordu. Ayağı kalkıp gülümseyerek yanıma geldi " Xavier gel oturalım anlatmak istediğim birşeyler var kimseyle konuşmak istemiyorum yardım edermisin? " dedi ve bekledi gözlerim yanmaya başlamıştı kuruyordu sanki gözlerimi birkaç kez kırptıktan sonra birkaç adım atıp oturduğu yere yaklaştım benden önce oturmuştu yanına oturdum ve içimden derin bir -Oh!- çektim rahatlamıştım sanki...

Buraya geldiğimden beri tanıştığım ilk kızdı hepsinden farklı ve ayrı sessizliği bozarak " Xavier senin yeteneğin ne peki ben bu soruyu sormayı çok severimde. " dedi gülümsemiştim hepsinden farklı sanki biraz daha uzun sürmüştü " Neden öyle donuk bakıyorsun birşeymi oldu. " dedi ve yüzümden gülümsemeyi silip attım başımı çevirmeden gökyüzüne doğru bir baktım ve '' Başkalarının yeteneklerini kopyalayabiliyorum. '' dedim ve ondan cevap bekledim ne diyeceği hakkında en ufak bir fikrim yoktu nadir bir yetenekti benimkisi.
Afrodit Stewart
Afrodit Stewart

Kadın Yengeç Domuz

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:28 pm

Gülümsemesini atmıştı ama sorunun cevabını donuk bir şekilde veremişti.
'' Başkalarının yeteneklerini kopyalayabiliyorum. ''Xavier'ın bu yeteneği çok hoşuma gitmişti. Mavi iri gözlerimi açtım. Çok şaşırmıştım bütün yetenekleri kopyalayabiliyorudu benim yeteneğimide kopyalayabilirdi." bende o konuda konuşucaktım seninle benmde Kritoskopi yetenğim var yani katı cisimlerle ilgili herşeyi yapabiliyorum. böle yapabiliorum dediğime bakma daha hiçbirşey yapamıorum. okadar çok gülmek istemiştim ki Xavier benim yerime gülmüştü. Tanrım bu çocuk çok tatlı neyse dikkatimi konuşmaya verdim.
Nasıl yapacağım bilmiyorum ne yapmalıyım şimdi bira odaklanınca sadece Cismin arkasını görebiliyorum. Neferet ilerliyince içinden bile geçebileceğimi söyledi bende bunu istiorum işte." Bu sefer büyük ve de seksi bir kahkaha attım.Peki benim yeteneğimi kopyalamak istermisin bilmem sormak istedim."çimenlere uzanmıştım ayın yansıması çimenleri okadar güzel yapıyorduki. Uzansana diye çimenlere vurdum elimi ilk önce tepki vermedi ama sonra tepki verdi ve bu tepki benim çok hoşuma gitmişti. Tanrım karşıma ruh ikizimimi çıkarttın. Ve Xaiver konuşmaya başladı. Ama bu konuşma hem uzun hemde çok tatlı bir müzikti.

Xavier;
Xavier John Redmond
Xavier John Redmond

Erkek Terazi Sıçan

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:49 pm

Afrodit cümlem biter bitmez mavi iri gözlerini açtı " Bende o konuda konuşucaktım seninle benmde Kritoskopi yetenğim var yani katı cisimlerle ilgili herşeyi yapabiliyorum. Böyle yapabiliorum dediğime bakma daha hiçbirşey yapamıyorum. '' dediğini duyunca ufak bir kahkaha attım bu onu küçümsemek için değildi sadece komik gelmişti. Birkaç saniye yine sessizlik '' Nasıl yapacağım bilmiyorum ne yapmalıyım şimdi bira odaklanınca sadece Cismin arkasını görebiliyorum. Neferet ilerliyince içinden bile geçebileceğimi söyledi bende bunu istiyorum işte. " dedi ve bir an duraksayıp ona baktım büyük bir kahkaha attı onları uyandırıcaktı elimle susmasını işaret ettim '' Peki benim yeteneğimi kopyalamak istermisin bilmem sormak istedim. " dedi ve çimlere uzandı ben hala daha ağaca yaslanmış gökyüzüne bakarken...

Eliyle çimlere vurdu ve benimde uzanmamış istedi öyleyken gökyüzünü daha iyi izleyebilirdim hemen yanına uzandım ve konuşmaya başladım '' Bugün, değilde başka bir zaman bunu deneriz kopyalayabileceğimden eminim. '' dedim ve derin bir nefes aldım onun yeteneği ile buradan kaçabilirdim iki duvar arasına saklanabilirdim ve beni bulamazlardı güzel bir yetenekti ama benimki kadar olamazdı ben eşsizdim ama bu Lanet olası okul denen yerdeydim yeteneklerimi ortaya çıkarıyordu fakat bu dört duvar içerisinde kalamazdım burayı istemiyordum..!
Afrodit Stewart
Afrodit Stewart

Kadın Yengeç Domuz

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 12:20 am

'' Bugün, değilde başka bir zaman bunu deneriz kopyalayabileceğimden eminim. ''Bu sözlerden sonra keyfim yerine gelmişti. hafif bir gülümseme belirdi yzümde. Xavier'a doğru döndüm. Zaten oda bana dönüktü. Ayın ve gecenin huzuru bütün bedenimi kaplamıştı ama üşümüştüm.Hafif ürpermiştim ama çaylaklar ve vampirler üşümezlerdi. Bu seferdi ürperti daha şiddetliydi. şaşkınca gözlerimi büyüttüm ne oluyordu acaba. Xavier merak edip sordu ama hafif şaşkınlık içerisindeydi.
"Üşüdün mü ?. Ama çaylaklar üşümez yanlış anlama ama sarılabilirim istersen. Beden ısısını kontrol edebilen bir çaylaktan kopyaladımda birgün lazım olur diye. Demek ki bugün neymiş". Hafifçe gözlerini kaçırdı. Bİr sorun olmazdı benim için ama bunu nasıl söyleyecekti. Birden ağızından çıkmıştı işte.
Hayır sorun olmaz çok üşüdüm.Güzel yetenekmiş sevdim.Hafifçe Xavier' yaklaştım ve bana sarılmasına izin verdim en sevdiğim parfümden kokuyordu. SAnki bir sıcak şöminenin önünde duruyordum. Ama yanımdaki hep hayallerimi süsleyen kişydi bu anı bozamazdım. Biraz daha yaklaştım. Üşümem hafiflemişti gözlerimi hafifçe kapadım. Saçlarımın arasında gezen eli hissettim. Ve kafamı yukarı kaldırıdığımda Xavier'ın saçlarımı okşadığını gördüm bu benim çok hoşuma gitmişti. Sanki cenneteydim. Elini saçlarımında biraz daha yavaşlattı ve konuşmak için fırsat buymuş gibi konuşmaya çalıştı. Ağzını açtığında işaret parmağımla susturdum."Bu anı kimse bozamaz dedim". Bana gülümsedi ve saçlarıma geri döndü...
Xavier John Redmond
Xavier John Redmond

Erkek Terazi Sıçan

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 11:23 am

Afrodit bana doğru dönmüştü dudaklarımızın arasında sadece On santim vardı sert bir rüzgardan sonra üşüdüğünü farkettim ama çaylaklar ve vampirler üşümezdi ürpermiş olabilirdi ama yakınlaşmanın tek yolu buydu. Merak edip bir soru yönelttim " Üşüdün mü ?. Ama çaylaklar üşümez yanlış anlama ama sarılabilirim istersen. Beden ısısını kontrol edebilen bir çaylaktan kopyaladımda birgün lazım olur diye. Demek ki bugün neymiş " dedim ve cevap vermesini bekledim bunu yapmaya dünden hazırdım cümlem bittikten birkaç saniye sonra '' Hayır sorun olmaz çok üşüdüm.Güzel yetenekmiş sevdim. '' dedi yavaşça yaklaşıp sarıldım gözlerini yavaşça kapatmıştı şimdi tam sırasımıydı? Hayır bu anı böyle bozamazdım yada bozmalımıydım elim istemsiz olarak saçlarına gitmişti ipek gibiydi okşuyordum saçlarını sanki elimin altında saç yerine ipek vardı.

Başını hafifçe kaldırıp bana baktı tam konuşucakken işaret parmağını dudağıma bastırdı ve konuşmama engel oldu '' Bu anı kimse bozamaz. '' dedi onunda bana karşı birşeyler hissettiğini biliyordum bu sevgi tek taraflı değildi gülümseyerek saçlarını okşamaya devam ettim. Kaç dakika geçmişti yada kaç saat bilemiyordum bunu sonsuza kadar yapabilirdim ama bu romantikliğe son vermek gibi bir istek uyanmıştı içimde uyuduğunu sanmıştım gözlerini arada bir açıyordu birkaç dakikada bir... Yavaşça omzumu indirip tekrar yanına uzandım yavaşça sarılarak zarif dudaklarını dudaklarımın arasına aldım mükemmel bir his...
Afrodit Stewart
Afrodit Stewart

Kadın Yengeç Domuz

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:12 pm

Bugün okadar güzel bir gündü ki asla bitmesin istiyordum. Gözlerimi kapatırsam belki zaman yavaşlayabilirdi. Gözlerimi kapattım sanki bulutların üzerindeydim. Olabilirdi büyük bir aşk doğa bilirdi. Arada gözlerimi açıyordum benim uyumadığımı fark etsin diye. O muhteşem dudaklarından ban bir öpücük kondurmasını bekliyordum. Xavier yvaşça omzunu indirdi ve tekrar yanıma uzandı. Yavaşça dudaklarımı kendi dudaklarının arasına aldı bu kadar güzel hissetmemin tek nedeni ona gittikçe aşık olmamdı. Kendime hakim olamayarak iyice yaklaştım ve saçlarımı okşıyarak öpmesine izin verdim. Ölüyormuydum yoksa cennettemiydim. Hayır gerçek hayattaydım ama aşkla yanlızlık arasındaki köprüyü yıkmıştım. Aşk olan tarafa geçmiştim. Xavier o mükemmel hatlarını görmek için üzerindeki T-sört yavaşça çıkardım.
"Seni Seviyorum" Bu cümle iyice bağlanamı sağladı. Okadar güzel öpüyordu ki bu anın bitmesini istemiyordum Xavier Dudaklarınnı ayırıdı ve gülümseyerek o çok sevdiğim cümleyi söyledi.

Xavier;
Xavier John Redmond
Xavier John Redmond

Erkek Terazi Sıçan

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:22 pm

Kendimi bildim bileli hiç böyle mutlu ve güzel birgün görmemiştim bu ilkti ve onunla sonsuza kadar sürecek bir mutluluktu bu... Bir yandan saçını okşuyordum bir yandan öpüşüyordum seks yaptığım ilk kişiydi tam seks sayılmazdı ama birkaç saniye sonra neler olucağını kim bilebilirki?.. Üstümdeki siyah t-shirt yavaşça çıkardı bembeyaz buz gibi tenim ortaya çıkmıştı şimdi nefesim alışverişim hızlanıyordu " Seni Seviyorum " cümlesini duyduktan sonra kalbim yerinden çıkıcak gibi oldu bununla kalmayıp onun üstündeki t-shirt'i çıkardım siyahmıydı koyu bir renkti ama gözüm onda değildi. Şimdi sadece sütyeniyle duruyordu üstümde duruyordu yavaşça öpüştük ve ayrıldık burun buruna duruyorduk ikimizde hızlı hızlı nefes alıp veriyorduk sessizce '' Bende Seni seviyorum. '' dedim bu cümleden sonra onsuz nefes alamayacağımı anladım onu bırakmaz bırakamazdım vücutlarımız birbiriyle buluşmuştu artık hava ikimiz içinde çok sıcaktı yani bize öyle geliyordu...
Afrodit Stewart
Afrodit Stewart

Kadın Yengeç Domuz

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:39 pm

"Bende seni Seviyorum" Kalbim durmak üzereydi tatlımsı dudaklarını bir an bile ayıramadan üzerimdeki T-sört'ü çıkardı. Artık utanmıyordum çünkü güvendeydim onun kollarında. İyice birbirimize yaklaşmıştık. Vücud ısılarımızın farkında bile değildik. Artık üşümüyorum.Ağaça iyice yaklaştım Xavier'ı kendime çektiğimde Artık kimse umrumda değildi. Özel yeteneğim bile umrumda değildi. Bİr an gözlerimi açtım dudaklarımızı birbirimizden ayırdık. Gözlerinin İçine baktım beni Seviyordu bunu anlayabiliyordum. Gözlerimi parlayan ay'a çevirdim. Gözlerimi kapattım bir yandan xavier yanağını okşuyor bir yandanda Nyx içimden teşekkür etmeye çalışıyordum ama olmamıştı içimden edememiştim.
"Nyx teşekkür ederim bana bu aşkı verdiğin için." O kadar sesli düşünmüştüm ki karşımdaki yakışıklı dudaklarını derin bir tatlılıkla benimkilere deydirdi ve müzik'imsi sesi tekrar duvarlarda yankılandı.
"Bende Nyx Bende."

Xavier;
Xavier John Redmond
Xavier John Redmond

Erkek Terazi Sıçan

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:08 am

Artık aramızda sadece hava vardı hiç birşey yoktu vücutlarımız bütünleşmişti saniyeler önce ona '' Bende seni seviyorum. '' demiştim bu cümleden onunda hoşlandığını ve bunu duymak istediğini biliyordum "Nyx teşekkür ederim bana bu aşkı verdiğin için." dedi bir anda şaşırmıştım bunu neden dediğini saniyeler sonra anladım yarım bir gülümsemeyle '' Bende Nyx bende. '' dedim duvarlarda yankılanmıştı sesim o kadar yüksek sestemi söylemiştim? Hayır normal ses tonumdu bu şimdi üste geçme sırası bendeydi Afrodit çimlere hafifçe uzandı ve dudaklarına tekrar yapıştım ondan kendimi alamıyordum çokmu terlemiştim onun aşkı beni ısıtıyordu yada şu özel yeteneğimi hala kullanıyormuydum hiç birşey hissetmiyordum sadece o ve dudakları... Dudaklarımın arasında bir boşluk buldu dili o bölümde bir sola bir sağa gidip duruyordu kendimi kontrol etmeliydim burun buruna geldik derin bir nefes alarak yan taraftaki t-shirt'ünü ona uzattım ve giymesini bekledim bu kadar yetermiydi? Hayır ama kendimi düşünmemeliydim.
Afrodit Stewart
Afrodit Stewart

Kadın Yengeç Domuz

Güç Seviyesi
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: İlk Tanışma, Büyük aşk   İlk Tanışma, Büyük aşk Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:31 am

Bugün okadar güzeldi ki herşey umrumda bile değildi.Xavier benden ayrıldı.Giymem için t-sörtmü uzattı. gülümseyerek aldım ve giydim.saçlarım T-sörtüme takılmıştı arkamı döndüm bana yardım etmesini istedim.Elleriyle saçlarımı düzeltti bir öpücük kondurdu ve ayağı kalktı. Elini uzattı tutmam için ama ben heyecandan kendim kalktım. Sonra son bir öpücük kondurdu. Okula doğru yürürken o sıcacık elini tutuyordum. Artık benim büyük aşkım Xavier'dı. ondan vazgeçmeyecektim...

Rp out: Rp bitmiştir...

İlk Tanışma, Büyük aşk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masa 1